Kontakt

Kartka z liturgii – serwis liturgiczny:

Redaktor: ks. Andrzej Hładki, diecezja zielonogórsko-gorzowska, tel. +48 796 071 559, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Współpraca: Mateusz Gajdemski, diecezja zielonogórsko-gorzowska, tel. +48 539 924 946, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt i wsparcie techniczne: Henryk Krzyżanowski http://www.dery.pl 

 

Redakcja i opracowanie wydawanych numerów Kartki z liturgii:

ks. Andrzej Hładki, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., ks. kan. Piotr Bortnik, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Członkowie redakcji dla aktualnych numerów.

https://www.facebook.com/Kartkazliturgii/

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


Ps. W Historii podane są informacje o tym, że długi czas „Kartka z liturgii” była wydawana przez Koło Liturgiczne w Zielonogórsko – Gorzowskim Seminarium Duchownym w Gościkowie – Paradyżu (które zakładałem) i którego Opiekunem był ks. Prałat dr Zbigniew Kobus. Poszczególne Kartki były redagowane przez zmienne zespoły redakcyjne (podano w stopce).

 

© 2021 Kartka z liturgii. All Rights Reserved.

Wykonano w Dery.pl

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.